Днями прикордонники Сумського загону затримали двох порушників державного кордону та попередили спробу незаконного переміщення через кордон товарів промислового призначення.

Минулої суботи у Краснопільському районі прикордонний патруль за допомогою тепловізійного приладу за кілька метрів від держрубежу в районі населеного пункту Грабовське затримав громадянина України. Чоловік в пішому порядку незаконно перетнув українсько-російський кордон з території України в Росію та в зворотньому напрямку з метою переміщення ящика з установкою контрольно-перевірочною для цивільної авіації. Крім цього, оглянувши прилеглу місцевість, охоронці кордону виявили ще 2 ящики з товарами промислового призначення, які були незаконно переміщені даним громадянином з території Росії.

180214_frontier2

Наразі на 28-річного місцевого мешканця складені адміністративні матеріали з ст. 204-1 КУпАП. Вантаж встановленим порядком переданий відповідним правоохоронним органам для проведення подальших визначених законодавством заходів.

180214_frontier3

180214_frontier4

Ще одного порушника державного кордону України затримали на околиці н.п. Чуйківка, що у Ямпільському районі, прикордонники відділу «Свеса». Чоловік, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу, слідував у напрямку українсько-російського кордону та мав на меті незаконного його перетнути поза встановленими пунктами пропуску.

Прикордонниками особу правопорушника встановлено. За порушення прикордонного режиму та за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 43-річного громадянина складені адміністративні матеріали за ст.ст. 202 та 204-1 КУпАП.

Підготував Роман Ткач

Сумський прикордонний загін