Програмою розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки, яка затверджена рішенням сесії Краснопільської районної ради від 22.11.2017, передбачені кошти на 2018 та 2019 роки для надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманим суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність на території району не менше 1 року. Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3 e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені “Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах» (додаток 2 до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки), які розміщені на сайті Краснопільської районної державної адміністрації в розділі «Підприємництво», на сайті Краснопільської районної ради (додаток 2 до Програми) та сайті Краснопілля-край Слобожанський».

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва (0542) 659-117 та в управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 1, тел. 7-14-48.