Закон про реінтеграцію Донбасу визначає спеціальний порядок, що надає уповноваженим органам спеціальні повноваження.

Про це йдеться в опублікованому 23 лютого в парламентській газеті “Голос України” відповідному законі.

“У зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій, діє особливий порядок, що передбачає надання органам сектору безпеки і оборони, іншим державним органам України спеціальних повноважень, необхідних для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації”, – йдеться у статті 8 даного закону.

Закон визначає, що межі зон безпеки, прилеглих до району бойових дій, визначаються начальником Генерального штабу – головнокомандувачем Збройних сил України за поданням командувача Об’єднаних сил.

Початок та завершення цих спеціальних заходів визначаються окремими рішеннями Верховного головнокомандувачем Збройних сил України.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 січня ухвалила в цілому законопроект №7163 “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”.

Закон про реінтеграцію Донбасу набуває чинності з 24 лютого.

Джерело:
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2409079-zakon-pro-reintegraciu-donbasu-vstanovlue-osoblivij-poradok-u-zonah-bezpeki-ato.html
Закон про реінтеграцію Донбасу встановлює особливий порядок у зонах безпеки АТО
23.02.2018 11:15