Як доповів начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов, наразі погода в області характеризується посиленням вітру до 15-20 м/с, а також погіршенням погодних умов, що обумовлено виходом циклону з півдня. Опади на півдні – у другій половині дня, а в обласному центрі – під вечір.

У ніч на 28 лютого погодні умови будуть ускладнюватися – очікується сильний сніг, хуртовина, перемети, температура повітря – 12-17 градусів морозу, вдень – 5-10 градусів нижче нуля.

Синоптики прогнозують найскладнішу ситуацію з 1 березня, коли температура повітря вночі становитиме 19-24 градуси нижче нуля, удень – 10-15 градусів морозу. Очікується також хмарність, сильний сніг, хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця, вітер 15-20 м/с.+

Нагадуємо, що для надання допомоги населенню у період низьких температур, особливо малозахищеним верствам, на території області, в тому числі Краснопільського району, організовано роботу 547 пунктів обігріву. Адреси їх розміщення можна дізнатись тут.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14