Всі ми родом з дитинства, а воно у нас насамперед асоціюється із загадковою казкою, яка веде у чарівну країну мрій. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже вони з раннього дитинства прищеплюють любов дитини до літератури, розширюють її кругозір і збагачують словниковий запас. Через казку діти отримують уявлення про життя людей та тварин.

Саме тому в рамках Тижня казки в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради були розроблені й проведені різні заходи присвячені казці.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи були цікавими, корисними й сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Тиждень проходив під таким девізом: «Хто казок багато знає, той завжди перемагає!»

2

Були організовані різноманітні розваги, ігри, конкурси на основі казок. Мета цих заходів – розширити кругозір учнів, розвивати уяву та творчі здібності дітей.

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі, учні 1 – 5 класів.

3

Для дітлахів була підготовлена книжкова виставка «Безмежний світ казки».

Для учнів 1-х класів на групі продовженого дня проведено день читання казок про тварин «Казкові чудеса в природі»

4

Дуже цікаво й пізнавально для учнів 2- А та 3-А класів пройшла конкурс-гра «Казкові ерудити». Команди «Рапунцель», «Червона шапочка», «Рукавичка» та «Колобок» продемонстрували свою ерудицію та винахідливість у знанні народних та літературних казок.

Активну участь учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків «Портрет казкового героя».

5

А скільки захоплення та азарту викликала рухлива гра «Книжковими лабіринтами з казковими героями». Під час якої учні 3-х класів мали змогу не тільки показати свою ерудованість та знання казок, а й позмагатися в швидкості, кмітливості, спритності.

Логічним завершенням Тижня казки була вистава «Кривенька качечка», яку поставили п’ятикласники, юні актори драматичного колективу «Джерельце»: Корх Катя, Голопьорова Аня, Краглик Артем, Калініна Марина, Мигаль Яна, Єфросініна Юля, Загорулько Альона, Савосін Денис, Гарета Даня. Діти співпереживали разом з казковими героями, разом з ними раділи. Найбільшою вдячністю для юних акторів були бурхливі оплески та сяючі радістю дитячі оченята.

Швидко промайнув Тиждень казки. Цікаві загадки, казкові вікторини та змагання, виступи героїв казок, веселі музичні розваги, інсценізація казки – все це викликало неабиякий інтерес у глядачів. Протягом тижня панували сміх та добрий настрій. Діти зрозуміли, що саме книга несе мудре, розумне і добре слово. Надовго залишиться у пам’яті маленьких школярів ця зустріч з казкою.

Л. Гетьман, бібліотекар Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14