Мережа еквайрингу на Сумщині постійно розвивається. Нещодавно в 4 районних центрах Сумської області у Центрах надання адміністративних послуг біля робочих місць державних реєстраторів встановлені платіжні термінали ПриватБанку. У жителів Краснопільського, Великописарівського, Недригайлівського та Глухівського районів з’явилася можливість сплатити будь-які платні адміністративні послуги без черги і відвідування відділень банку. Скористатись терміналами можуть держателі карток міжнародних платіжних систем MasterCard, VISA, емітованих будь-яким банком світу.

“POS-термінал являється альтернативою каси, – зазначив керівник напрямку “Еквайринг” Сумської філії ПриватБанку Вадим Сащенко. – Так, для підвищення зручності і поліпшення якості обслуговування, в листопаді ми встановили два термінали в ЦНАП міста Суми і вони вже виправдали себе. Тепер і в районних центрах клієнтам не потрібно гаяти час і звертатися в касу для сплати послуги, достатньо мати платіжну картку будь-якого банку”.

Як уточнили в прес-службі ПриватБанку, інноваційні банківські технології в поєднанні з доступністю допоможуть клієнтам отримувати банківські послуги цілодобово без відвідування відділень банку. Простота і доступність швидкого проведення операцій, зручність розташування і кількість терміналів – основні пріоритети в розвитку еквайрингової мережі ПриватБанку. З початку року кількість терміналів в Сумах і області збільшилася на 35%.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14