У спринтерській гонці у дівчат найкраща з українок Христина Дмитренко  ідеально впоралася з вогневими рубежами і з другої стрільби пішла лідером. Згодом ніхто з суперниць час Христини після стійки перевершити не зміг. Однак швидкості на останньому колі нашій спортсменці не вистачило – Дмитренко більше півхвилини поступилася на цьому відрізку шведці Ельвірі Карін Еберг, яка стала вже триразовою чемпіонкою турніру.

Підсумкове місце Дмитренко – шість, проте всього лише 15-тисекундне відставання від призової трійки залишає надію на боротьбу за медалі в гонці переслідування, яка відбудеться в неділю, в останній день чемпіонату.

Ще дві українські дівчата не зуміли скласти конкуренцію за місця в десятці кращих. Катерині Свинаренко не вистачило швидкості, щоб з одним промахом бути вище – вона 21-а. А любов Кіпяченкова не впоралася зі стрільбою і при чотирьох колах штрафу фінішувала 50-ю.