Краснопільська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі в   конкурсі  з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах (інформація про який була надана у випуску газети»Перемога» від 02.02.2018 року),  суб’єкту малого підприємництва необхідно  в термін до 16 квітня 2018 року   подати документи  в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна,3 e-mail: fondsumy@gmail.com.

При цьому повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 3 травня  2018 року о 10 годині в залі засідань управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації, за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва (0542) 659-117 та в управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації,  смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2, тел. 7-14-48.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14