В цьому році при купівлі сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва через ПриватБанк українські аграрні компанії та фермерські господарства зможуть отримати з держбюджету компенсацію 25% вартості техніки. Як повідомили у банку, держкомпенсація буде виплачуватися при оплаті техніки як за рахунок власних коштів, так і за допомогою кредитних програм у державному ПриватБанку – кредитної лінії або програми “АгроКУБ”.
“В минулому році клієнти ПриватБанку першими в Україні скористалися можливостями нової державної програми підтримки сільського господарства, – відзначив перший заступник голови правління банку Олег Сергєєв. – У 2017 році агропідприємства через наш банк отримали понад 70 млн грн компенсацій, що склало більше половини їх загальної суми в країні”.
За словами банкірів, якщо для покупки техніки скористатися програмою фінансування терміном на 1 рік, то сума отриманої компенсації практично повністю покриває витрати на відсотки за кредитом. Згідно з Постановою КМУ України №86, участь у програмі можуть узяти всі агропідприємства, що придбали техніку й обладнання з 1 січня 2018 року. ПриватБанк є уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки та обладнання.
Докладніше про програму дивіться у ролику https://www.youtube.com/watch?v=NE-iptAG-cA, а заявку на отримання компенсації подавайте на сайті ПриватБанку за посиланням https://privatbank.ua/ru/business/chastichnoj-kompensacii-stoimosti-sel-khoztehniki.
Корпоративні клієнти ПриватБанку отримають більше знижок на паливо ОККО
2
З 1 березня 2018 року корпоративні клієнти ПриватБанку – власники паливних карт мережі АЗК “ОККО” – отримають нову знижку на всі види бензину та дизпалива в розмірі 2,5 грн за літр. Як повідомили в банку, також з березня по цифровим паливними картками “ОККО”, оформленим в “Приват24 для бізнесу”, вводиться нова знижка на скраплений газ в розмірі 0,5 грн за літр.
«За перший місяць після старту продажів нашим клієнтам було випущено понад 1000 цифрових паливних карт та придбано понад 250 тисяч літрів палива, – говорить Сергій Клюєв, керівник напряму «Малий і середній бізнес» ПриватБанку. – За допомогою паливних карт бізнес зможе ще більше захистити себе від підвищення цін на паливо. Все паливо, сплачене з 01.03.2018 року, буде поставлено за новою ціною з максимальними знижками».
Нагадаємо, в лютому ПриватБанк в партнерстві з мережею АЗК «ОККО» відкрив продаж паливних карт корпоративним клієнтам банку. Оплатити паливо можна прямо в онлайн-банку за рахунком-фактурою, а отримати паливні карти в будь-якій необхідній кількості можна в найближчому відділенні ПриватБанку. Придбане паливо доступно протягом 3 місяців з моменту покупки, а при цьому користувачі «Приват24 для бізнесу» тепер отримують персональну знижку 2,5 грн на кожному літрі палива та 0,5 грн на кожному літрі газу.
Також в «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступний весь функціонал управління паливом: від розподілу палива між картами, виданими водіям, до оформлення виписок та моніторингу паливного складу. Сформувати та оплатити рахунок-фактуру на покупку палива, підв’язати нову карту до паливного складу, переглянути виписки по карті, заблокувати/розблокувати картку, зняти ПІН-блокування, закрити карту – всі ці можливості доступні цілодобово.

 

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14