Із нагоди Міжнародного жіночого дня українці матимуть чотири вихідні. Незважаючи на це, ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів в онлайн-режимі через Приват24-веб, мобільний додаток та гарячу лінію 3700.

У святкові дні клієнти можуть скористатися цілодобовими зонами самообслуговування у відділеннях ПриватБанку. Усі операції: видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків тощо – можна здійснити через банкомати і термінали банку. На Сумщині для зручності клієнтів працює 214 банкоматів та 373 термінали самообслуговування ПриватБанку.

Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через Приват24 для бізнесу та за допомогою персональних банкірів.

Звертаємо увагу, що 8, 9 та 11 березня відділення ПриватБанку на Сумщині не працюють. 10 березня відкриті такі відділення в Сумській області:

– “Центральне” (вул. Горького, 21);

– “Київське” (вул. Козацький Вал, 1);

– “Курське №2″ (вул. Курська, 111);

– “Сумське міське” (вул. Харківська, 32);

– “Конотопське” (вул. Шевченка, 73);

– “Шосткінське” (вул. Свободи, 24);

– “Охтирське” №1 (вул.Батюка, 32);

– “Роменське” (бульвар Шевченка, 8);

– “Кролевецьке №1” (вул. Л.Українки, 9).

Окрім того, наголошуємо, що 7 березня усі відділення ПриватБанку матимуть скорочений робочий графік і зачиняться на годину раніше.

               Кажуть, що весна – час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів і не випадково, напевно, саме тепер чоловіки вітають жінок, адже вони втілюють у собі найгарніші весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість перших квітів. Зі святом, жінки!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14