Шановні виборці!

Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори”, постанови Краснопільської селищної виборчої комісії від 22.02.2018 року № 1 “Про призначення проміжних виборів депутата Краснопільської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7” на 22 квітня 2018 року призначено вибори депутата Краснопільської селищної ради по виборчому округу № 7 в межі якого входять вулиці: Козацька, Виноградна, Дорошенка, Вишнева, провулки: Козацький, Виноградний селища міського типу Краснопілля.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації звертається до виборців, місце проживання яких зареєстроване на зазначених вулицях та провулках селища міського типу Краснопілля та які мають право голосу, з пропозицією перевірити свої персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”. Особливо це стосується виборців:
 які голосуватимуть вперше (досягли 18- річчя);
 колишніх військовослужбовців строкової служби;
 громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;
 громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;
 громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили
неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити свої персональні дані виборці можуть за адресою: вул. Мезенівська, 2, смт Краснопілля, приміщення Краснопільської районної державної адміністрації, 2-й поверх, кабінет № 27, тел. 7-15-57.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Прийом громадян здійснюється щоденно, окрім вихідних, з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

В мережі Інтернет громадяни можуть отримати інформацію про включення їх до Реєстру відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Відділ ведення Державного реєстру виборців
апарату Краснопільської
райдержадміністрації

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14