У найближчі дні чергові патрульні групи «швидкого реагування» виїдуть на новеньких автівках охороняти спокій та правопорядок на вулицях населених пунктів Сумщини.

Отримані 13 одиниць автотранспорту всі без винятку надійшли на потреби так званих груп «швидкого реагування», що нині працюють в усіх районних відділах та відділеннях області. Разом із нещодавно отриманими «Міцубісі-Аутлендером» вони складають 70% забезпеченості нині існуючих потреб у службовому автотранспорті поліції Сумщини.

Серед отриманих автівок – 5 позашляховиків «Рено-Дастер». Вони будуть передані для використання у прикордонних районах та в зонах із тяжкими дорожніми умовами. Самі полісмени говорять: це машини нового покоління, маневрені, з високою прохідною здатністю.

Якості та характеристики позашляховика дають можливість черговій групі патрульної поліції швидко дістатися на виклик, незважаючи на будь-яку негоду і порівняно легко здолати важкі ділянки дороги чи складну місцевість. А оперативність – надзвичайно важливий фактор в розкритті злочинів, охороні громадського порядку та наданню допомоги громадянам.

2

Крім позашляховиків, на службу поліції передані 8 легковиків «Шкода-Рапід». Ці машини працюватимуть на основних автошляхах та в приміських і центральних зонах. Групи реагування патрульної поліції будуть «перекривати» автошляхи задля поліпшення криміногенної обстановки та зменшення кількості ДТП та травмувань і загибелі людей. Всі без винятку машини вже готові до виходу на «лінію»: повністю забезпечені двома комплектами шин, проблисковими маячками та звуковим обладнанням, вогнегасниками, медаптечками, мається в наявності і спецспорядження для роботи груп патрульної поліції.

3

Вручаючи ключі від машин, начальник ГУНП в області Микола Лушпієнко висловив свої сподівання як на добросовісну й гарну роботу самого особового складу, так і довгу службу новоотриманого службового автотранспорту.

ГУНП в області

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14