В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства й що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя.

7 березня Краснопільська районна бібліотека для дітей провела усний журнал «Єднаймо  душі  словом  Кобзаря!» для учнів 5-Б кл Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.(класний керівник Горенко М.І.)   Учням була представлена цікава розповідь про життєвий шлях Шевченка від кріпака до вільної людини, про невідомі сторінки початку його творчості, діти прослухали аудіозаписи віршів Великого Кобзаря у виконанні народних артистів України Б.Ступки, Б.Бенюка, А. Паламаренка, переглянули електронну презентацію «Шевченко відомий і невідомий». Юні читачі пізнавали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника.

2

Захід показав, що палкі слова Великого Кобзаря звучать і сьогодні актуально та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Україну.

3

У читальному залі була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Вінок шани Кобзареві».

Бібліотекар Краснопільської ЦДБ   Прядка І.М.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14