Призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива регламентується Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 № 848.

Відповідно до п.14 вищезазначеного положення  субсидія для придбання  скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли  житлове  приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення, виплачується готівкою одноразово на рік за особистим зверненням громадян.

Для призначення субсидії на придбання твердого палива, скрапленого газу на 2018 рік необхідно подати заяву та декларацію про доходи  до управління соціального захисту населення або звернутися до відповідальної особи сільської, селищної ради або об’єднаної територіальної громади.

Більш детальну інформацію з питання призначення житлової субсидії можна отримати в управлінні соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації або за телефоном 7-16-01.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14