Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 року №1822-VІІІ «Про встановлення Дня українського добровольця», 14 березня щороку в Україні відзначатиметься День українського добровольця.

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги й турботи до учасників добровольчих формуваньКраснопільська центральна бібліотека відмітила День українського добровольця патріотичними заходами.

Зокрема, в ДПТНЗ “Краснопільське ПТУ” бібліотекар відділу обслуговування Федоренко О. В. та бібліотекар ПТУ Олексенко С. М. провели героїчну хроніку “Героїв стежина – від батька до сина” та розповіли студентам про події Майдану, про Небесну Сотню, про патріотів, які у складі добровольчих батальйонів з Майдану пішли боронити й досі боронять рідну землю від ворога, про сьогоднішні події в нашій країні.

Особливу увагу приділили розповіді про земляків – добровольців: Віктора Найдовського, Анатолія Горбенка та Віталія Піддубного.

Також всі бажаючі можуть ознайомитися з книжково – журнальною експозицією “Добровольці – воїни світла”, яка оформлена на абонементі Краснопільської ЦБ.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14