Незважаючи на величезну кількість способів вчинення даного кримінального правопорушення зловмисники кожного разу вдаються до нових.

Так, 26.02.2018 року 56-річна жителька Тростянецького району, яка раніше жодного разу не притягувалася до кримінальної відповідальності, заволоділа шахрайським шляхом грошовими коштами своєї односельчанки.

Зокрема, причетна до вчинення даного кримінального правопорушення особа, знаючи, що мешканцям її села час від часу передають цінні речі та грошові кошти маршрутними автобусами, повідомивши водієві останнього неправдиві відомості про те, що відповідне майно належить їй, незаконно заволоділа грошовими коштами потерпілої, які останній передав син у пакунку.

Вказаній жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, та Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури обвинувальний акт спрямовано до суду. Санкція статті відповідного злочину передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років.

Прокурор Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури        Орєхова Н.О.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14