Фахівцями СумДУ розроблений та пропонується дводенний тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», спрямований на підвищення фінансової обізнаності серед людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, ВПО, багатодітних, малозабезпечених, людей з інвалідністю тощо. Участь у тренінгу сприятиме посиленню навичок у прийнятті обґрунтованих фінансових рішень щодо користування новітніми сучасними фінансовими інструментами.

Проведення тренінгів пропонується з березня по квітень 2018 року. Усі витрати, пов’язані з проведенням тренінгів, забезпечуються організаторами (роздаткові матеріали, кава, обід, оренда приміщення та мультимедійне обладнання). Тренінги проводяться фахівцями Сумського державного університету за підтримки міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

У разі бажання та готовності до співпраці необхідно повідомити контактну особу – Юлію Савельеву- електронною поштою: uliana75@ukr.net, або телефоном: 050 288 1038 для узгодження подальших дій.

Додаток: Програма тренінгу.

1

2