Шановні журналісти, аграрії, сільгоспвиробники!

Сумська філія ПриватБанку разом з Сумською обласною державною адміністрацією, Департаментом агропромислового розвитку запрошує вас прийняти участь в заході “Ярмарок кредитів”.

23 березня 2018 року в актовому залі Департаменту агропромислового розвитку за адресою м. Суми, вул. Першотравнева, 29 відбудеться захід представників сільськогосподарських підприємств “Ярмарок кредитів”.

У ході відкритого діалогу зі спеціалістами державного банку ПриватБанк ви маєте можливість дізнатися про механізми стимулювання розвитку агропідприємства у регіоні, про особливі умови кредитування агробізнесу в Україні, а також отримаєте інформацію про можливість компенсації з державного та місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами.

В форматі “Світового кафе” під час діалогу ви зрозумієте, що саме потрібно бізнесу, які найкращі варіанти співпраці, та налагодите нові партнерські відносини.

У вас буде можливість детально дізнатися про кредитні програми ПриватБанку для малого та середнього бізнесу:

КУБ – фінансування для розвитку та маштабування свого бізнес-проекту;

АгроКуб – фінансування на придбання необхідної с/г техніки, пального, насіння та інших необхідних складових агробізнесу;

Лізинг с/г техніки та обладнання – фінансування на покупку с/г техніки.

Подія відбудеться 23 березня з 09:00 до 12:00, участь у заході просимо підтвердити на електронну адресу apk@sm.gov.ua

    Будемо раді бачити вас!

ПриватБанк – банк для тих, хто любить Україну!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14