Виявлено кілька модифікацій, одна з них — під іменем Trojan.PWS.Stealer.23198

Шкідлива програма здатна заражати комп’ютери під управлінням ОС Microsoft Windows і призначена для викрадення логінів, паролів та іншої конфіденційної інформації. Про це повідомляє розробник антивірусних програм Dr.WEB на своєму сайті, пише «Укрінформ».

«Виявлено кілька модифікацій, що детектуються також під іменем Trojan.PWS.Stealer.23198. Написана на мові Python», — йдеться в повідомленні.

Крім того, трапляються випадки поширення трояна через сервіс Яндекс.Диск, посилання на файли публікувалися у вигляді коментарів до відеороликів на YouTube. Шкідлива програма розповсюджується у вигляді архіву RAR SFX, що саморозпаковується.

Вірус діє таким чином, що зібрана інформація зберігається в окремій папці, потім її вміст упаковується в архів, який разом з даними про розташування зараженого пристрою відправляється на сервер кібер-злочинця. Троянець збирає на інфікованому пристрої файли Cookies різних браузерів; збережені логіни/паролі із цих браузерів; знімок екрану і файли з Робочого столу Windows.

Джерело: 5.ua

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14