29 березня 2018 року проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи (ФСР) за участю  директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Г.Шевченка.

В ході наради було розглянуто питання оперативного здійснення з’ясування обставин скоєння насильства в родині, роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо першого візиту, налагодження системного контакту з членами родини та вирішення їх нагальних проблем. Фахівці мали змогу ознайомитись з інтерактивними іграми «КРОК ЗА КРОКОМ» та ознайомились з програмою профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуймо майбутнє разом» також обговорили етапи проведення інформаційної компанії щодо проведення Всеукраїнської акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ».

2

З метою профілактики негативних явищ у дитячому і молодіжному середовищі, популяризації здорового способу життя фахівцям із соціальної роботи доручено протягом квітня місяця 2018 року провести спортивно-розважальні групові заходи з учнівською молоддю. За результатами наради дані відповідні доручення.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14