Соціальне  супроводження  прийомних  сімей  та   дитячих  будинків сімейного типу передбачає здійснення спеціалістів районного центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді  заходів,  спрямованих на забезпечення належних умов функціонування прийомної сім’ї,  дитячого будинку сімейного типу, зокрема надання соціальних послуг.

В ході здійснення соціального супроводження працівниками Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було забезпечено роботу з  прийомну сім’єю Гавінських. Протягом спілкування працівниками центру обговорено питання оздоровлення прийомних та біологічних дітей.

Проведено інтерактивну гру «Моя родина найкраща в світі» де діти мали змогу проявити всі свої творчі здібності. Налагодження позитивного мікроклімату в родині та толерантного відношення членів родини один до одного. Підняли питання щодо безпечної поведінки в період канікул та узгодили план подальшої співпраці з родиною.

Директор центру Тарас Шевченко зазначив – «Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Насамперед потрібно дбати про те, щоб діти в прийомних сім’ях росли здоровими, веселими та бадьорими та набралися нових позитивних вражень за час канікул».

РЦСССДМ

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14