У відповідності до Закону України «Про соціальні послуги» та з метою проведення роз’яснювальної, інформаційної, консультативної роботи з актуальних фінансових питань Сумський державний університет пропонує співпрацю у формі проведення безкоштовних  тренінгів для клієнтів ввіреної Вам структури.

Фахівцями СумДУ розроблений та пропонується дводенний тренінг за програмою

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», спрямований на підвищення фінансової обізнаності серед людей, які опинились  у скрутних життєвих обставинах, ВПО, багатодітних, малозабезпечених, людей з інвалідністю тощо. Участь у тренінгу сприятиме посиленню навичок у прийнятті обґрунтованих фінансових рішень щодо користування новітніми сучасними фінансовими інструментами.

Проведення  тренінгів пропонується починаючи з березня 2018 року до кінця квітня 2018 року. Всі витрати, пов’язані з проведенням тренінгів, забезпечуються організаторами (роздаткові матеріали, кава, обід, оренда приміщення, та  мультимедійне обладнання). Тренінги проводяться фахівцями Сумського державного університету та підтримки міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

За консультацією звертатися до управління соціального захисту населення Краснопільської районної адміністрації тел. 7-22-58.