Ревізія у ревізора. Віктор Пімоненко, керівник підприємства ТОВ «ВВ АГРО-СТЕН», що на початку березня зупиняв лісовоз Краснопільського лісгоспу, заявив про тиск на нього з боку державної екологічної інспекції:

«Нібито на моєму підприємстві ідуть великі викиди від котлів, нібито застосовуємо неприродне паливо – чорний дим їдкий, що забруднює атмосферу»

Із перевіркою прийшли 26 березня, чому – телефоном розповів начальник Державної екологічної інспекції у Сумській області Геннадій Базаров:

«Їздили вони на підставі письмової заяви скаржника. Законодавство добре зараз захищає суб’єктів господарювання. Там декілька причин про недопуск. Він міг просто сказати: я не допускаю вас. На цьому і все, але ж не застосовувати 10 людей, які погрожували інспекторам».

За словами Віктора Пімоненка, це пов’язано з Краснопільським лісгоспом. На думку чоловіка, ліс-кругляк, який звідти вивозили, був цінних сортів. Наразі у прокуратурі відкрили кримінальне провадження – за заявою Віктора Пімоненка.

Про це нам телефоном повідомила речник прокурора Сумської області Наталія Науменко:

«Заявники стверджують, що посадові особи Краснопільського лісового господарства вносять завідомо недостовірні відомості до офіційних документів, що пов’язано з реалізацією необробленої деревини та її заготівлею. З метою перевірки викладених у заяві відомостей прокуратурою 26 березня поточного року розпочато кримінальне провадження. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України – «Службове підроблення». Подальше досудове розслідування доручене Краснопільському відділенню поліції»

Директор Краснопільського лісгоспу Віктор Мороз звинувачення відкидає:

«Підробки документів ніяких не було – то все наклепи».

Джерело:
http://tv.sumy.ua/pidpryyemtsya-yakyj-pereviryav-odyn-iz-lisgospiv-sumshhyny-pryjshla-reviziya/
До підприємця, який перевіряв один із лісгоспів Сумщини, прийшла ревізія
Березень 30, 2018