На виконання плану реалізації Меморандуму про співпрацю Генштабу Збройних Сил України та ГО «ТСО України» 31 березня в Краснопільській районній організації Товариства, що на Сумщині, відбулася зустріч з військовим комісаром підполковником Нагорним Андрієм та слухачами спортивно-технічного клубу. Голова районного осередку Наталія Шепотько повідомила, що були запрошені також редактор районної газети «Перемога» Олександр Моцний і депутат районної ради, голова ГО «Сім’я та школа» – член ТСО України Ірина Сухіх.

Військовий комісар проінформував присутніх про сьогоднішній стан справ у Збройних Силах України, розповів про привабливість військової служби за контрактом та про престиж навчання у вищих військових навчальних закладах, адже професія військового є популярною і високооплачуваною, довів до відома умови і вимоги вступу до цих закладів:

Сьогодні точиться багато розмов про стан фінансового забезпечення військовослужбовців, є негативні відгуки, є позитивні, і це нормально, адже ідеальної ситуації немає ніде. Якщо негативна інформація об’єктивна, її розголос серед громадськості має вплинути на покращення ситуації з боку командування і влади. Інша річ – плітки і порожні балачки, з якими вже довелось зіткнутись і мені. Це стосується, приміром, вступу до вищих навчальних закладів. Цікавлюсь – чого немає бажання стати кадровим військовим, а у відповідь чую, що потрібні великі кошти для навчання. Це нісенітниця, навчання безкоштовне, більше того ми всіляко сприяємо у зборі необхідних документів тощо. Є питання, сумніви – зверніться до військкомату, допоможемо, підкажемо, а не питайте порад у випадкових людей. Хто б що не говорив, а влада за останні роки змінила своє ставлення до ЗС України, оновлюється командування, покращуються стандарти, вже сьогодні таких зарплат, як у Збройних Силах, на «гражданці» не отримаєте.

Це була лише перша спільна офіційна зустріч, але ми побачили головне – бажання військового комісара щось змінити у військово-патріотичному вихованні молоді, адже проблеми соціально-економічного становища українського суспільства на сучасному етапі, зниження рівня життя більшості населення, його розшарування, знецінення традиційних моральних норм і цінностей, невизначеність в оцінці подій негативно вплинули на моральні цінності підростаючого покоління.

Підготовка учнівської молоді до служби в армії через налагоджену систему допризовної підготовки та через ТСО України – це перспективний шлях до професійної підготовки майбутніх воїнів. Майбутнє України формується сьогодні у роботі з молоддю, яка при потребі буде виконувати свій конституційний обов’язок. Ми готові й до подальшої співпраці у напрямку виховання патріотів України.

Також знаковою подією в житті ГО «Краснопільська РО ТСО України» стало прийняття слухачів Краснопільського СТК ТСО України у члени Товариства та видача членських квитків нового зразка як новим членам, так і членам Товариства, які підтвердили індивідуальне членство у ТСО України.

Джерело:
http://tsou.org.ua/news/2248/
5 квітня 2018
МЕМОРАНДУМ У ДІЇ