Система законодавства з питань військової служби в Україні, гарантування прав і свобод військовослужбовців, адміністративно-правове регулювання вступу на військову або альтернативну службу, умови вступу до вищих військових навчальних закладів, особливості умов просування та припинення військової служби, фінансове забезпечення військовослужбовців в Україні – основні питання розглянуті під час зустрічі військового комісара Краснопільського РВК підполковника Нагорного А.В. з учнями старших класів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільської гімназії та ДПТНЗ “Краснопільське ПТУ”. Саме напередодні початку весняного призову на строкову військову службу до лав ЗСУ стала актуальною ця зустріч, адже за кілька років сьогоднішні школярі стануть призовниками і мають усвідомлювати важливість виконання військового обов’язку.

180412_army2

“Строкову військову службу громадяни України проходять відповідно до законів України у Збройних Силах України та інших військових формуваннях з метою здобуття військово-облікової спеціальності, набуття практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни” – наголосив військовий комісар. Тематичну бесіду підтримав присутній на заході голова громадської організації “Краснопілля” Олександр Ільченко.

180412_army3

Про військову службу за контрактом могли з перших вуст почути від солдата 79 бригади ДШБ Дениса Боярко, недавнього випускника Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Джерело:
http://krasnopillia-zosh.edukit.sumy.ua/news/id/364
Сьогоднішні учні – майбутні захисники Вітчизни
2018-04-02