У ході підготовки до пленарного засідання чергової 26 сесії районної ради відбулись засідання постійних комісій.

Так, 13 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища. На засіданні депутати заслухали інформацію заступника голови районної ради Івана Гавенка про погодження оформлення спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування крейди на Запсільському родовищу виробничому підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Горизонт». Оскільки відповідно до норм чинного законодавства суб’єктом звернення має бути Держгеонадра, депутати прийняли рішення не виносити дане питання на чергову сесію.

2

Також депутати розглянули проект програми профілактики сказу в Краснопільському районі на 2018-2020 роки та внесення змін до Районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім на 2017-2018 роки».

Голова постійної комісії Вячеслав Тимошенко проінформував присутніх про план роботи комісії на 2018 рік. Окрім цього, розглянуто ряд питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Сьгодні під керівництвом заступника голови комісії Геннадія Анцибора відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Членами комісії опрацьовано та рекомендовано винести на розгляд президії та сесії районної ради проекти рішень щодо районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки, та внесення змін до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки та районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Депутати детально обговорили питання про реорганізацію КЗ “Краснопільський РЦПМСД” шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство “Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Краснопільської районної ради.

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності під головуванням Любові Капинус. В ході засідання депутати розглянули питання про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки. Також заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Андрія Шаповала про внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Окрім цього депутати опрацювали ряд питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району.

Без суттєвих зауважень депутати прийняли рішення: рекомендувати дані питання винести на розгляд чергової сесії районної ради.

В роботі комісій приймали участь голова районної ради Віталій Савоненко та його заступник Іван Гавенко.

http://krasrada.sumy.ua/aktualni-novini/1458-vdbulis-zasdannya-postynih-komsy-rayonnoyi-radi.html

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14