Днями у Краснопільському районі прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону затримали трьох порушників державного кордону України.

15 квітня вранці прикордонний патруль за кілька метрів від держрубежу неподалік від населеного пункту Грабовське затримав двох громадян Азербайджану. Іноземці в пішому порядку намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон з території України в Росію поза встановленими пунктами пропуску.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 60- та 57-річного азербайджанців складені адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.

Ще одного порушника державного кордону України прикордонники затримали вчора на цьому ж напрямку. 16-річний хлопець пішки незаконно перетнув кордон з території Росії в Україну поза встановленими пунктами пропуску. Ним виявився наш співвітчизник.

180423_kordon2

Під час з’ясування обставин припиненого правопорушення охоронці кордону встановили, що громадянин є місцевим мешканцем, і що в січні ц.р. він вже затримувався за порушення державного кордону України. На правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали.

Джерело:
http://sts.sumy.ua/society/cherez-kordon-i-muha-ne-proletit-dovedeno-sumskimi-prikordonnikami.html
14:35 / 15 квітня 2018
Через кордон і муха не пролетить! Доведено сумськими прикордонниками