Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення по кримінальному провадженню відносно гр.А., який є жителем одного із населених пунктів Краснопільського району Сумської області у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.156 КК України за вчинення розпусних дій протягом 2014 – 2016 років щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку.

Під час підготовчого судового засідання, яке відбулося у Тростянецькому районному суді, між гр.А та неповнолітньою і її законним представником укладено угоду про примирення, яка 09.02.2018 була затверджена вироком цього ж суду.

Сторони погодили покарання громадянину А. за ч.1 ст.156 КК України у виді 1 року обмеження волі та на підставі ст.75 КК України визначили звільнення від призначеного покарання із встановленням іспитового строку на 1 рік.

На даний час вирок Тростянецького районного суду вступив в законну силу та його направлено для виконання до Краснопільського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністрества юстиції.

О.Лисаченко

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

радник юстиції      

     

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14