На виконання рішень Президента України, Уряду та РНБО України Державною прикордонною службою України продовжується проведення заходів з інженерного облаштування державного кордону.

Для забезпечення робіт з інженерного облаштування ділянки українсько-російського кордону в межах Сумської області Сумський прикордонний загін отримав сучасний колісний трактор німецького виробництва. Він оснащений універсальною багатофункціональною фрезою виробництва Італії. Слід відмітити, що одна одиниця такої техніки за 1 годину роботи спроможна обробити до 1 км прикордонної просіки.

2

Отриману техніку планується використовувати для облаштування та утримання прикордонних просік, контрольно-слідових смуг, прикордонних доріг. За допомогою неї можна буде легко здійснювати фрезерування пнів, коріння, каміння як на поверхні, так і в шарі ґрунту. Крім того, техніка дасть можливість перейти до механізованого виконання інженерних робіт, що у свою чергу у десятки разів підвищить ефективність та швидкість проведення інженерних робіт на кордоні.

3

Наразі сплановано навчання персоналу загону з експлуатації та обслуговування колісного трактора та фрези. Воно буде проведено фахівцями постачальника безпосередньо на ділянці державного кордону.

Варто зауважити, що облаштований в інженерно-технічному відношенні кордон скорочує терміни отримання інформації про порушення кордону та кількість персоналу, необхідного для охорони ділянки кордону. Також виключається вільне перетинання державного кордону транспортними засобами, а порушники витрачають певний час для перевантаження товарів, що дає змогу нарядам своєчасно прибути до місця порушення.

Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14