Постраждалі в ДТП у Білорусі школярі із Сумщини повертаються додому. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко.

“На Сумщину повертаються 19 дітей із міст Сум і Глухів та із Великописарівського і Краснопільського районів. Вони вже на під’їзді до області. Обласна влада постійно тримає зв’язок із педагогами, які супроводжують дітей. Усі школярі, що їдуть додому, наразі в задовільному стані”, – розповів він.

За його інформацією, дітей додому везуть 3 автобусами.

Як повідомлялося, у Кам’янецькому районі Білорусі автобус із українською дитячою футбольною командою потрапив у ДТП. Аварія сталася вранці 13 травня на автодорозі Р-98 “Кам’янець-Шерешево-Свіслоч”, поблизу села Мартинюки.

Водій (громадянин України), керуючи автомобілем марки Renault Master, скоїв попутне зіткнення з навантажувачем під керуванням місцевого жителя.

В результаті зіткнення загинула дитина, яка перебувала на передньому пасажирському сидінні. Це був учень однієї із сумських шкіл.

Усього з Польщі в Україну поверталося 26 школярів. Крім загиблого, ще шестеро хлопців із важкими травмами були доставлені до Кам’янецької районної лікарні, а потім госпіталізовані до Брестської обласної лікарні.

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації керівник апарату ОДА Дмитро Живицький та начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко сьогодні вирушили у Брест, де безпосередньо триматимуть зв’язок із батьками дітей вже на місці події.

Джерело:
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2460186-postrazdali-v-dtp-u-bilorusi-skolari-iz-sumsini-povertautsa-dodomu.html
Постраждалі в ДТП у Білорусі школярі із Сумщини повертаються додому
14.05.2018 18:40