24 травня ц.р. в столиці України м. Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського та 26 травня ц.р. на стадіоні НСК «Олімпійський» відбудуться фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок та Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017-2018 років відповідно.

Сумський прикордонний загін вживає комплекс організаційно-практичних заходів щодо належної організації та здійснення пропуску через державний кордон уболівальників та гостей фінальних матчів, створення комфортних умов під час проведення контрольних процедур.

Прикордонний контроль офіційних представників та делегацій УЄФА, організаторів, спортивних команд і гостей фінальних матчів буде здійснюватися як в залізничних пунктах пропуску (контролю), так і в пунктах пропуску для автомобільного сполучення в пріоритетному порядку на окремих (визначених) смугах руху. Оформлення організованих груп уболівальників, що слідують з території Російської Федерації, буде здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.

Також нагадуємо, що громадяни мають можливість відстеження в
он-лайн режимі на офіційному веб-сайті Держприкордонслужби України інформації про час проходження контролю в пунктах пропуску та наявність черг. Враховуючи отриману інформацію громадяни можуть ефективно планувати поїздки через кордон, обирати при цьому оптимальні маршрути руху.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону в пунктах пропуску, які функціонують в межах Сумської області, громадяни можуть звернутися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82.

 Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14