Нещодавно відбувся міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода».  Це не лише фестиваль вокального мистецтва та творчості, але й калейдоскоп приємних вражень та незабутніх зустрічей, справжньою окрасою якого є велике сузір’я яскравих та неповторних талантів. Вже 22 рік поспіль фестиваль збирає таланти з різних областей України, Молдови, Киргизстану, Лівану та Китаю та інших  країн світу. Наймолодшому вокалісту – 15 років, найстаршому – 45.

Санаторій «Березівські мінеральні води» радо прийняв учасників і гостей фестивалю та створив усі умови як для конкурсного настрою, так і для відпочинку.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою пропаганди кращої пісенної творчості, виявлення талановитих виконавців, підвищення їх виконавської майстерності, для закріплення творчих стосунків районів областей України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя, де одна з обов’язкових умов фестивалю – виконання пісні українською мовою, друга – на вибір виконавця, улюблена пісня.

2

Краснопільщину на фестивалі-конкурсі гідно представила солістка Краснопільського РПК   Юлія Жбанова (кер. Л. Давиденко), яка  разом з учасниками інших країн виконала фінальну пісню «Жива вода» на Гала-концерті в м. Дергачі. ( Харківська область).

         Велика вдячність за підтримку  начальнику відділу культури і туризму, в.о директору Краснопільського РПК. А особливо всім, хто доторкнувся до мистецтва, а саме спонсорам  – приватним підприємцям, які завжди готові підтримати і допомогти. Ця підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до мистецтва.

         Дякуємо вам і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

«Хто шукає – той знайде, хто стукає – тому буде відчинено,  хто просить – тому буде дано».

Дирекція Краснопільського РПК

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14