Нещодавно на базі Кінологічного центру (навчального) Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (с. Гаї Роменського району) проходив «Кубок співдружності 2018» за вітчизняною програмою дресирування службових собак «ССД» (служба собак-детекторів), ранг CACT.

2

Участь у змаганнях, які проводилися за офіційною програмою Кінологічної спілки України та класифікацією рангу САСТ (чемпіон країни за робочими якостями), взяли участь кінологічні команди Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби, міських відділень ГО КСУ міст Дергачі та Канів, а також кінологічного центру «Антеус».

Проведення такого заходу сприяє розширенню співробітництва, обміну досвідом та вдосконаленню робочих навичок кінологічних підрозділів силових структур, посиленню потенціалу готовності кінологічних підрозділів до різних життєвих ситуацій та умов тощо.

3

Групи, в яких змагалися учасники, розподілялися за видами використання запахоносіїв при підготовці собак з виявлення вибухонебезпечних речовин, наркотичних засобів, тютюнових виробів.

За підсумками змагань – «Пошук наркотичних речовин» та «Пошук зброї і вибухових речовин» 1 місця здобули військовослужбовці Сумського прикордонного загону: прапорщик Дмитро Кириченко з бельгійською вівчаркою малінуа Шерлі та майор Андрій Кудінов з німецькою вівчаркою Ідою.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14