Компанія Google Україна повідомила про чергове розширення програми «Цифрове перетворення регіонів України», в рамках якої Сумська область отримала власний сайт «Подорожуй по Сумській області», де всі бажаючі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця в області.

Проект був реалізований Google Україна у співпраці з Сумською обласною державною адміністрації, основною його метою є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Завдяки 3D-турів на сайті можна зробити віртуальну прогулянку по Палацу Голіцина і садибі “Круглий двір” в Тростянці, побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років в місті Кролевець, досліджувати архітектурний комплекс православного чоловічого Софронієвського монастиря і відкрити для себе інші цікаві місця області.

Вибравши на карті об’єкт, що вас цікавить, можна подивитися, що є поруч і де можна зупинитися, контактну інформацію, а за допомогою опції “Мій маршрут” на сайті можна скласти маршрут по зацікавив пам’яток області, поділитися ним з друзями і запросити їх відправитися в подорож разом. Крім того, можна вибрати вже готові маршрути по рекомендованим до відвідування місць.

Відзначимо, що сайт «Подорожуй по Сумській області» приєднався до вже представленим раніше проектам інших областей України на порталі «Мандруй Україною».

Джерело: Google Україна

На жаль, попри великий вибір цікавих місць, Краснопільщина в проекті поки не представлена.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14