Відповідно до календарного плану роботи Краснопільського  районного центру для сім’ї, дітей та молоді спільно Краснопільського  районного сектору з питань пробації Сумської області з проведено спільний прийом суб’єктів пробації. Метою проведення було надання засудженим особам практичної допомоги в вирішенні соціально-побутових проблем та ознайомлення з етіологією, механізмами зараження, групами ризику й клінічними проявами ВІЛ-інфекції та СНІДу, формування етичних норм ставлення до ВІЛ-інфікованих людей і хворих на СНІД, залучення до здорового способу життя.

Життя  – це те, що людина більше всього намагається зберегти і менше всього цінує. Порівнюючи нашу землю із Всесвітом ми знаходимо, що вона всього лиш крапка, яку населяють живі істоти. Тому, директор Центру Тарас Шевченко розповів присутнім клінічні прояви ВІЛ/СНІДу, який його інкубаційний період та розвиток епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.

«Багато з вас, напевно, думає скільки можна говорити про одне й те ж саме, так як ця хвороба до мене не має ніякого відношення. Проте, задумайтеся, адже це захворювання може вплинути на життя кожного з нас», – підвела підсумок начальник Краснопільського районного сектору з питань пробації Віта Коломієць

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14