Пріоритетним напрямом діяльності служби у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації є влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання – таких, як усиновлення, опіка (піклування), прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу

Відповідно до розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації  № 136-ОД від 23.05.2018 в Краснопільському  районі створено одинадцяту прийомну сім’ю, в яку на виховання та спільне проживання влаштовано малолітню дитину, позбавлену батьківського піклування, вихованця Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат.

Сьогодні в районі функціонує 11 прийомних сімей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 39 дітей. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 54 дитини вказаної категорії.

Взяти на виховання дитину, і не просто взяти, а полюбити її, як свою рідну, дати любов і ласку, якої вона так потребує, огорнути  турботою і ніжністю – це справжній подвиг. А ще – велике щастя – своєю  любов’ю відігрівати дитячі душі. І хочеться низько вклонитися тим родинам, які зважилися на такий рішучий крок, зробивши щасливими не тільки себе, а й маленьких діточок. Бо якими б гарними не були державні заклади, усі діти мріють про свою родину, де були б мама і тато, братики й сестрички, де панували б любов та щирі почуття.

Інф. райдержадміністрації

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14