Заступник голови обласного депутатського корпусу Тетяна Головко та депутат обласної ради Сергій Демеха здійснили робочу поїздку до Краснопільської ОТГ. Тут вони зустрілися із керівництвом, а також громадським активом та відвідали об’єкти соціальної та культурної сфери.

До складу Краснопільської громади входить Краснопільська селищна, Угроїдська, Осоївська, Самотоївська, Хмелівська та Чернеччинська сільські ради. Населення ОТГ складає більше 16 000 осіб.

Голова громади Юрій Яремчук, розповів про свої плани розвитку ОТГ, частину з яких уже вдалося втілити в життя, багато уваги приділяється освіті, стратегічному розвитку, туристично-культурному напрямку, спорту та благоустрою територій.

2

Зокрема у рамках поїздки Тетяна Головко та Сергій Демеха завітали до міської гімназії та оглянули нещодавно облаштований тут спортивний майданчик.

«Краснопільська громада є першопрохідцем з впровадження децентралізації в нашій області і, можливо, тому вона є взірцем для багатьох інших ОТГ. Вкрай важливу роль тут відіграє ефективна співпраця громади з обласною і районною радами та адміністраціями, завдяки цьому відчувається позитивна динаміка розвитку території», – зауважила заступник голови обласних парламентарів.

У рамках візиту було обговорено основні проблемні для громади питання медицини та стану доріг, а також шляхи їх спільного вирішення.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14