Днями минула річниця відкриття закладу краси Марини Бакро “Моя перукарня”. Яким був перший рік для молодої підприємниці? Як завжди усміхнена, привітна та мила Марина відкрита до спілкування.

– Марино, що приніс тобі цей  перший, самостійний  трудовий рік?

– Рік був, насиченим, плідним. Втілила один з цікавих моїх проектів:  весільний, під назвою “Хочу заміж”. У ньому я працювала вже не лише як перукар, а  як весільний стиліст.  Символічно на День закоханих відібрала дівчат, які стали моїми моделями. В цьому проекті представлені весільні образи, а саме макіяж та весільні зачіски. Зробивши повний образ нареченої у весільному вбранні, зробили фото для портфоліо, а дівчата змогли відчути себе в ролі нареченої.

2

– Весільний образ – це дуже красиво, але ж і відповідально. Ти вже фахівець у цій справі?

– Закінчивши курси підвищення кваліфікації “Весільний макіяж” я зрозуміла, що мої наречені будуть “янголами”, а я для цього прикладу максимум зусиль. Кожна дівчина має можливість ознайомитись з моїм портфоліо. Рівень весільних послуг повинен зростати.

3

Щоб зробити наречену в головний для неї день ідеальною, для цього і потрібно втілювати такі проекти. Коли ми, весільні стилісти,  кожного разу беремось за образ нареченої, то  беремо на себе величезну відповідальність за її вигляд в цей день. Я дуже вдячна моделям, які допомогли реалізувати мені цю чарівну ідею.

4

– У твоєму закладі, порівняно з днем відкриття, значно збільшився спектр надаваних послуг, отже це вже студія краси?

– Так. Окрім стрижки, фарбування укладки волосся та макіяжу можна зробити професійний манікюр.

– У якому напрямку будеш удосконалюватись далі?

– На даний час я вивчаю тонкощі макіяжу, такого як “Віковий” та “Денний”. Згодом планую проект “Макіяж для себе”, де кожна  клієнтка матиме змогу отримати консультації та поради щодо індивідуального макіяжу, який, з професійної точки зору, підходить саме їй, враховуючи особливості рис обличчя, кольору очей тощо.

– Маринко, нехай наступний рік буде не менш плідним та цікавим. У тебе чудові ідеї, думаю вони дуже сподобаються красуням-красно-пільчанкам. Успіхів тобі!

І. ЗАГОРУЛЬКО.

Газета “Перемога”

На фото вгорі: Марина Бакро та Сергій Зима – засновник шкіл стилістів