Вже багато років поспіль  у день Святої  Трійці, коли природа буяє красою, квіти майорять яскравими барвами та дарують духмяні  аромати, Осоївці відзначають улюблене свято – День села.

Ще задовго до початку концерту люди гуртувалися на території, що прилягає до Осоївського НВК та стадіону.  Організатори подбали про наповнення заходу: для дітей був ігровий майданчик, надувна гірка, батут, солодка вата та попкорн. Поруч проходила жвава торгівля. Можна було поласувати смачним кулішем, шашликами, пиріжками та іншою випічкою.

2

Найбільше осоївці чекали святкового концерту. І ось ведуча С.Л.  Загорулько оголошує про початок урочистостей та запрошує до вітального слова в.о. старости села Осоївка О.В. Бондар та в. о. директора ТОВ «Хвиля» О. В Герман..

Почесними гостями на святі були голова Краснопільської селищної ради – Ю. А. Яремчук, начальник відділу культури і туризму А. М. Назаренко, депутат Сумської обласної ради К. С. Приходько, які зі сцени вітали жителів Ооївки з їх спільним святом.

3

Сяяли посмішки на обличчі у дітей-першокласників, яких вітали та дарували подарунки для майбутнього шкільного життя

Односельчан вітали віршами, піснями, танцями учні Осоївського НВК, а також учасники художньої самодіяльності Осоївського будинку культури.

Концертну програму продовжили солісти: Гончаренко Н., Бей В., Денисенко О.. Естафету свята підхопив веселий фольклорний колектив «Берегиня». Неабияке задоволення отримали глядачі, слухаючи пісню «Лісопєт, мій лісопет».

Новим здобутком для односельчан стало відкриття нового, яскравого дитячого майданчика та тренажерного залу під відкритим небом.

4

Вдячність за підтримку в організації свята хочеться висловити директорові ТОВ «Хвиля»  Герман О. В.

Після концертної програми свято продовжилося. Для молоді проведені веселі ігри, конкурси та розваги. Родзинкою свята став виступ кавер-групи «Dance Band» та запального соліста Поп В., на чолі з веселим ведучим Будянським Д. В.. Веселі танці тривали просто неба під «живу» музику артистів. А завершилось свято яскравим феєрверком.

Підготувала І. Карпенко. 

Газета “ПЕРЕМОГА” від 11 червня 2018 року

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14