Голова Сумської обласної ради Володимир Токар привітав збірну Сумщини, яка здобула ІІ загальнокомандне місце у VII Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів і гідно захистила честь усього регіону. Наша команда поступилася лише спортсменам з Івано-Франківщини, які, до речі, вже неодноразово піднімалися на першу сходинку п’єдесталу.

Про здобутки наших депутатів, які змінили сесійні зали на спортивні арени, а краватки на спортивну форму, доповів керівнику депутатського корпусу перший заступник голови обласної ради, очільник команди спортсменів Сумської області Анатолій Річкаль.

Він наголосив на тому, що сьогодні депутатський корпус об’єднаний, як ніколи, саме тому на високому рівні були проведені відбіркові обласні змагання, а на Всеукраїнську спартакіаду поїхали лише ті, хто виборов перші місця.

«Депутати всіх рівнів, яких з області було 23, стали єдиною командою, націленою на перемогу, – зазначив Анатолій Річкаль. – Кожен волів представити на гідному рівні своє село, район, область. Це і дало такий високий результат».

Також він зазначив, що команда Сумщини єдина склала високу конкуренцію багаторічним переможцям змагань – іванофранківцям, а програли їм лише у футболі через серію пенальті. «Цьогоріч учасники були на голову сильніші, ніж у минулі роки, тому й почесна срібна перемога є вагомішою», – наголосив перший заступник обласної ради.

Результати гри збірної команди Сумської області доводять, що наші депутати вміють злагоджено працювати не тільки у сесійній залі, а й на спортивному майданчику. Збірна Сумської області зайняла ІІ командне місце з футзалу, ІІІ – з волейболу. Депутат з Білопільщини Ірина Сегида стала третьою у тенісі, а у загальному заліку сумські депутати-спортсмени стали срібними призерами.

Анатолій Річкаль подякував за допомогу і підтримку Володимиру Токарю, депутатам обласної ради, які брали участь у змаганнях – Миколі Деркачу та Марії Коняєвій, головам Краснопільської райради Віталію Савоненку, очільникам Ямпільської та Шосткинської РДА – Ірині Панченко та Віктору Ждамірову. А також тим, хто доклав багато зусиль для підготовки змагань – депутату обласної ради Олександру Стрельченку, обласній організації ФСТ «Спартак», Управлінню молоді та спорту ОДА та іншим.

«Для кожного учасника нашої команди – це своєрідний підйом. Ми знаємо, як за нас вболівали рідні, знайомі, колеги, та й взагалі, весь Сумський регіон. Тому я вдячний усім за підтримку, а гравцям – за майстерність, бойовий спортивний дух, консолідованість і повну віддачу. Ми показали всій Україні, що Сумщина по-справжньому спортивна область», – говорить Анатолій Річкаль.

Окремо перший заступник голови обласної ради відзначив відмінну організацію змагань. «Господарі чудово підготувалися до проведення спартакіади. Багато зусиль доклали члени оргкомітету. Неупереджено, чітко і кваліфіковано відпрацювала і мандатна комісія, яку, до речі, очолювала депутат облради Марія Коняєва. Усе це дозволило створити атмосферу чесного і товариського суперництва, об’єднало депутатів з усіх регіонів України, незалежно від їх партійної приналежності».

Голова обласної ради Володимир Токар подякував усім членам команди. «Друге місце у змаганнях такого рівня – це вагомий здобуток. І втрачати ці позиції ми не можемо. Тому наступного року маємо ще докласти зусиль, аби вийти у переможці».

Нагадаємо, що з 4 до 9 червня у місті Чорноморськ Одеської області проходила VII Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

Депутатські збірні з більшості областей країни виборювали першість у п’яти дисциплінах: волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашках. Загалом участь у Всеукраїнській спартакіаді взяв 371 учасник із 17 збірних команд з різних регіонів України.

https://sorada.gov.ua/actual/19624-zbirna-deputativ-sumshchyny-stala-sribnym-pryzerom-vseukrajinskoji-spartakiady.html

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14