Нещодавно Сумський прикордонний загін зустрів поповнення. На ділянку відповідальності загону для подальшого проходження служби  прибуло одинадцять випускників Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, в тому числі й одна жінка. Серед молодих офіцерів троє вже мають сім’ї.

З метою надання допомоги молодим лейтенантам в адаптації на первинних офіцерських посадах, доведення до них єдиних вимог щодо організації службової діяльності, підвищення рівня професійної підготовки, проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки тощо, з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів 2018 року проведені навчально-методичні збори.

2

Під час проведення занять, які проводилися з практичним виїздом на ділянку держрубежу одного з підрозділів охорони державного кордону, офіцерам продемонстровано елементи та особливості організації служби як в пункті пропуску, так і на зеленому кордоні. Крім цього, особливу увагу під час зборів приділено профілактиці негативних явищ та протидії втягування прикордонників у протиправну діяльність. За кожним молодим офіцером наказом по загону закріплено найбільш підготовлених та  досвідчених офіцерів-наставників.

3

Наразі для проходження подальшої служби офіцери вибули до підрозділів охорони кордону, де за безпосередньої участі наставників та керівництва підрозділів буде проведений визначений комплекс заходів по введенню та становленню на посадах прибулих офіцерів.

Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14