Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Легкоатлетичні змагання, приурочені «Дню Олімпійського бігу» відбулись на центральній площі селища Краснопілля 14 червня 2018 року.

В забігу взяли участь всі бажаючі, провідні спортсмени району та представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування а також інших трудових колективів.

3

Наймолодшими учасниками змагань були вихованці дитячих садочків, вони разом з учнями початкових класів приймали участь у забігу з дистанцією 30 метрів. Учні старших класів 60 та 100 м, жінки за призові місця змагалися на дистанції 500 м, чоловіки 1000 м.

2

4

По закінченню змагань відбулося нагородження учасників змагань за участю в.о. Краснопільського селищного голови Ірини Юхти, начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси Дерев’янченко та голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненко, які вручили всім учасникам заходу пам’ятні листівки, дітям цукерки, переможцям та призерам змагань – медалі та подарунки.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14