Спробу встановити рекорд Гіннеса у підтягуванні з додатковою вагою за одну хвилину здійснив 18-річний Артем Сіробаба.

Головна умова рекорду – чистота техніки виконання. Хват – прямий широкий. Додаткова вага – 18 кілограмів. Відеофіксація рекорду та спостерігачі. Щоб перекрити існуючий рекорд, спортсмен мав підтягнутисяза хвилину мінімум 33 рази.

«Було важко, але, як на мене, все вийшло, не можу більше нічого сказати зараз. Будемо відправляти заявку з повним пакетом документів, фотозвіт і будемо чекати три місяці,як мінімум», – розповідає Артем Сіробаба, спортсмен.

«Техніка була бездоганна, хлопець готувався довгий час, не однократно також виступав», – зазначив Олександр Ткач, головний суддя.

Ідея встановити рекорд Гіннеса з’явилася в Артема понад три місяці тому. Батько спортсмена підтримав ініціативу.

«Заявили про свої наміри у штаб-квартиру в Лондон, вони прислали в електронному варіанті всі свої вимоги, усі свої бланкиСин вже повторив світовий рекорд і декілька разів перевершив обласний рекорд якраз у підтягуванні з додатковою вагою», – каже В`ячеслав Сіробаба, батько Артема.

Наразі спортсмен готується взяти нову висоту: «Теж підтягування, але з трохи більшою вагою, далі за обставинами, вийде-не вийде».

Про шлях Артема від  подання заявки до останніх секунд, що відраховували його успіх – читайте в сьогоднішньому номері газети “Перемога”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14