Сума бюджетної дотації для фізичних осіб – власників тварин Сумської області становить 334,8 тис. грн. Участь у першому етапі програми взяли 181 домогосподарство сільського населення, які утримували молодняк 294 голови великої рогатої худоби

Загальна ж сума коштів нарахована фізичним особам – власникам тварин та розподілена за областями України становить 6 741 300 гривень.

Сільські, селищні, міські ради, ради об’єднаних територіальних громад Сумської області продовжують приймання документів фізичних осіб на отримання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб. Документи приймаються в період до 1 вересня та до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Нагадаємо, в Україні реалізується програма державної підтримки галузі тваринництва за напрямом: «Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб». На цей напрям державним бюджетом передбачені кошти в сумі 700 млн грн.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14