19 червня 2018 року директором Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Тарасом Шевченком забезпечено проведення співбесіди з соціальними інспекторами Хмелівського старостинського округу Наталією Павлюченко та Черниччанського старостинського округу Наталією Білогур Краснопільської селищної ради.

В ході співбесіди розглянуто питання оперативного здійснення з’ясування обставин у випадках скоєння насильства в родині, роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, налагодження системного контакту за членами родини та вирішення їх нагальних проблем.

Обговорювались питання процесу децентралізації в Україні та плідної співпраці суб’єктів соціальної роботи щодо мінімізації та вчасного попередження соціального сирітства, а саме допомоги сім’ям, в яких батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків до моменту необхідності вилучення дитини з такої сім’ї. Уточнено банки даних відповідних сімей в розрізі сільських територій. Узгодили статистичні дані за перше півріччя 2018 року у розрізі категорії отримувачів соціальних послуг.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14