Фахівці юстиції Сумщини щоденно доводять, що горе-батьки, які забувають про свої батьківські обов’язки, все одно їх виконають, хоч і в примусовому порядку. І за несплату аліментів можна ризикнути, а то й позбавитись будь-яких статків – майна, рахунків чи, навіть, землі.

Державні виконавці виявили у жителя Краснопільщини земельний пай, який той здає в оренду одному з приватних підприємств. В результаті чого  кошти в сумі понад 7 тисяч гривень були стягнуті в рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів.

В ході примусового виконання рішення суду на кошти та майно горе-батька з Білопільського району було накладено арешт та винесено постанови про обмеження, що спонукало його все ж сплатити 15 тисяч гривень заборгованих аліментів.

Житель міста Суми тривалий час ухилявся від  обов’язку утримувати свого сина Давида. Внаслідок чого накопичився борг у сумі 30 тисяч гривень. Застосування до чоловіка обмежень у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, і до всього ще й арешт коштів, змусили сплатити заборговане власній дитині.

На Конотопщині безвідповідальний батько, починаючи з січня 2006 року сплачував аліменти на утримання власної дитини у мізерному розмірі. В результаті чого утворилася заборгованість понад 48 тисяч гривень. Чоловік хотів поїхати за кордон, і «зазирнув» в Єдиний реєстр боржників. Коли  побачив своє прізвище, все ж вимушений був сплатити накопичений борг.

Чоловік з Лебединщини не сплачував аліменти на користь доньки Світлани і заборгованість сягнула майже 50 тисяч гривень. 4 обмежувальні постанови від державних виконавців змусили чоловіка сплатити всю суму.

Державні виконавці юстиції Сумщини на практиці доводять, що законодавчі зміни діють і недобросовісним батькам доведеться згадати про своїх дітей.

Закон – один для всіх!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14