Як ефективно побудувати роботу комунальних підприємств в сільській місцевості делегація Сумщини дізнавалася під час семінару в місті Харків “Ефективне управління комунальних підприємств в сільській місцевості”

Участь в семінарі взяли представники 6 областей: Полтавської, Черкаської, Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської. У складі делегації Сумської області: керівники та працівники сфер ЖКГ громад.

Під час семінару говорили про сучасні моделі управління комунальними закладами. Учасники ділилися досвідом один з одним стосовно розробки плану роботи комунальних підприємств, організацією вивозу сміття, планами та напрацюваннями стосовно мотивування жителів до сортування сміття, роботою комунальних підприємств, які надають ритуалі послуги, тощо.

За словами спеціаліста відділу житло-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ОТГ Тетяни Корх, подібні заходи дають можливість спільно знайти відповідь на проблемні питання сфери ЖКГ, обмінятися досвідом, познайомитися з колегами з інших куточків країни для подальшої співпраці. На даний момент на території Краснопільської громади активно укладаються угоди з мешканцями стосовно вивозу сміття, і досвід колег в організації роботи в цьому напрямку, подальшої поставки сировини з твердих побутових відходів підприємствам, що зацікавлені в такому продукті, дуже корисний.

Обговорювали як працювали КП раніше та чому потрібно змінювати підходи управління. Зокрема, досвідом роботи в своїх підприємств ділилися Нововодолазька та Чкаловська селищні ОТГ Харківщини.

Семінар організовано за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14