22 червня голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрінеться і поспілкується з представниками молодіжного середовища у рамках проекту «Запитай у мене особисто»

Суть проекту полягає в організації особистого прийому громадян з числа молоді головою облдержадміністрації Миколою Клочком, під час якого будь-хто із представників молодіжного середовища нашої області може особисто зустрітися з головою та поспілкуватися на хвилюючі та актуальні теми.

Умови організації зустрічі:

–      необхідно заповнити  анкету до 15.00 год. 20.06.2018;

–      зустріч відбудеться 22.06.2018 з 15.00 до 17.00 год.;

–      ураховуючи обмеженість по часу, на розгляд питання буде приділено близько 10-15 хв. Тобто можливим буде організація зустрічі з 10-12 питань. У зв’язку з цим організаторами буде відібрана відповідна кількість анкет із урахуванням дати їх подання та актуальності питань, запропонованих до обговорення;

–      організатори компенсують витрати пов’язані з доїздом учасників з інших міст, районів, ОТГ області до м. Суми за умови наявності оригіналів проїзних документів;

У разі, якщо такий формат буде цікавим та корисним для молоді, проект буде продовжено,  такі зустрічі будуть організовуватися мінімум раз на квартал.

Ураховуючи, що не всі питання (анкети) можуть бути розглянуті під час особистого прийому 22 червня 2018 року, відповіді будуть надано обов’язково в електронному вигляді та викладено у рубриці «запитання – відповідь».

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14