18 червня 2018 року персоналом Краснопільського  районного сектору з питань пробації Сумської області спільно з Краснопільським районним центром для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичну бесіду з суб’єктами пробації на тему: «Торгівля людьми»,  з метою ознайомлення їх з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами. А також, формування особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу

У ході проведеної бесіди директор Центру Тарас Шевченко наголосив присутнім на гостроту проблеми торгівлі людьми, обговоривши причини, форми та ознаки цього явища, показавши небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в таку ситуацію. На завершення свого виступу розповів як необхідно поводитися у важких ситуаціях, спираючись на положення міжнародних правових документів.

«Запам’ятайте – торгівля людьми – це організована злочинність, нічого не відбувається випадково. На вокзалах до вас підійдуть не випадкові «Добрі люди», які раптом вирішили вам допомогти. Ви не випадково будете винні велику купу грошей, не випадково будете працювати у нелюдських умовах… Все це організовано, тому що приносить великі гроші, а тому – ви лише механізм, який допомагає їх заробляти», – підвела підсумок начальник Краснопільського районного сектору з питань пробації Віта Коломієць.

 

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14