Фахівці юстиції Сумщини конкретними прикладами доводять, що нерадиві батьки за байдуже ставлення до власних дітей можуть поплатитись статками, репутацією чи, навіть, можливостями.

Горе-батько з Великописарівського району сплатив на користь дитини 15 тисяч гривень заборгованих аліментів, хоча для цього державним виконавцям довелось обмежити чоловіка у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. Остання переконлива спонука – накладення арешту на рахунки.

Більше року сумчанин уникав свого батьківського обов’язку утримувати сина Руслана і, як результат, – 19 тисяч гривень боргу. Важелем впливу стали 4 постанови від державних виконавців, арешт коштів і всього майна.

Жителя міста Тростянець понад 26 тисяч гривень аліментного боргуспонукали сплатити тимчасові обмеження, арешт коштів і всього майна.

На Краснопільщині чоловік накопичив борг перед своєю дитиною в сумі понад 37 тисяч гривень. Не бажаючи бути притягнутим до адміністративної відповідальності та обмеженим у праві виїзду за кордон, сплатив заборговане у повному обсязі.

Нагадаємо, що в поточному році на користь дітей Сумщини вже стягнуто 50 мільйонів гривень.

Завдяки державним виконавцям Сумщини жоден боржник зі сплати аліментів, навіть, за великого бажання, не зможе уникнути відповідальності за недобросовісне виконання батьківських обов’язків.

Чужих дітей не буває!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14